Firma Akte od 2000 r.

Od samego początku działalności prowadziliśmy politykę innowacyjności i skuteczności podejmowanych działań. Dlatego też jako jedni z nielicznych i pierwsi w Poznaniu zakupiliśmy profesjonalny sprzęt do odzyskiwania danych. W chwili obecnej należymy do czołówki firm z branży Data Recovery Poland.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą historią oraz najnowszymi zdobyczami współczesnej technologii jaka jest odzyskiwanie danych komputerowych.

Specjaliści z doświadczeniem

Ponad 19 lat doświadczenia, setki zadowolonych klientów oraz profesjonalny sprzęt i dobrze dobrana załoga to główne atuty naszej firmy. Możecie być Państwo pewni, że powierzacie swoje nośniki liderom swojej klasy. Specjalizujemy się w odzyskiwaniu danych z dysków twardych uszkodzonych wewnętrznie oraz takich, które na skutek różnych czynników uległy uszkodzeniom mechanicznym lub uszkodzeniom elektroniki.

Profesjonalne odzyskiwanie danych to branża, w której posiadamy ogromne, praktyczne doświadczenie, zdobyte poprzez głębokie studia tematu oraz zakończone pełnym sukcesem odzyskiwanie danych naszych klientów. W celu zapewnienia najwyższej skuteczności, wykorzystujemy najnowszy sprzęt oraz opracowujemy coraz doskonalsze technologie odzyskiwania danych z nośników bez względu na system operacyjny czy rodzaj uszkodzenia.

Co oferujemy

  • skuteczne, profesjonalne odzyskiwanie danych
  • bezpieczeństwo powierzonych informacji czytaj
  • wycenę oraz całkowicie bezpłatną diagnozę uszkodzenia w trybie standardowym

Traktujemy współpracę z naszymi Klientami bardzo poważnie. To dzięki Wam i Waszemu zaufaniu mogliśmy wspiąć się na wyżyny technologi odtwarzania utraconych informacji. Dlatego tworząc nowoczesne rozwiązania, nie zapominamy o korzeniach z których się wywodzimy.