Odzyskiwanie danych komu można zaufać takie usługę.

  • Post author:
  • Post category:Bez kategorii

złamany pendrive odzyskiwanie danych Najlepsze oprogramowanie do odzyskiwania danych na Androida

Aby wykonać udane odzyskiwanie danych z systemu Android, musisz znać lokalizację swoich plików. Telefon z systemem Android może przechowywać pliki w trzech różnych lokalizacjach plików: Karta SD, pamięć systemowa i pamięć zewnętrzna. Jednak nie wszystkie programy do odzyskiwania danych obsługuje wszystkie trzy lokalizacje plików. Aby zapewnić, że otrzymasz najbardziej skuteczne odzyskiwanie, należy najpierw wybrać oprogramowanie, które obsługuje lokalizację pliku, który musisz odzyskać.

Recoverit

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Recoverit Android pozwala odzyskać usunięte lub utracone dane z urządzeń z systemem Android. Jest w stanie odzyskać zdjęcia, muzykę, filmy i bazy danych. Pomaga również odzyskać wiadomości e-mail i dokumenty. Aby go użyć, podłącz urządzenie z systemem Android do komputera i włącz tryb „Mass Storage”. Możesz również użyć oprogramowania do odzyskania danych z Android TV box i tabletów.

Oprogramowanie współpracuje z większością urządzeń i odzyskuje pliki ze wszystkich formatów. Pozwala również na podgląd plików przed ich zeskanowaniem. Dzięki temu program jest niezwykle pomocny w sytuacjach awaryjnych, ponieważ możesz zobaczyć, co odzyskujesz, zanim rozpoczniesz rzeczywisty proces skanowania. Po wybraniu plików, które chcesz odzyskać, wystarczy kliknąć lewym przyciskiem myszy na przycisk „Odzyskaj”.

Po pobraniu oprogramowania, będziesz musiał podłączyć urządzenie z systemem Android do komputera. Przed przystąpieniem do pracy powinieneś upewnić się, że zaktualizowałeś oprogramowanie do najnowszej wersji. Program będzie następnie skanować przestrzeń dyskową urządzenia. Wyświetli wyniki i pozwoli Ci je filtrować według typu i ścieżki. Możesz również użyć funkcji wyszukiwania, aby szukać konkretnych plików. Możesz także wstrzymać proces skanowania, gdy znajdzie plik, którego szukasz, i dostosować lokalizację, gdzie chcesz go odzyskać.

Możesz również użyć Recoverit do odzyskania danych z innych podłączonych urządzeń. To oprogramowanie jest darmowe do pobrania i używania, ale będziesz ograniczony do odzyskania do 100MB danych. Aby odzyskać więcej niż 100MB danych, możesz zakupić płatną wersję programu. Płatna wersja zawiera dodatkowe funkcje, w tym bardziej zaawansowane opcje skanowania.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Recoverit Android jest łatwe w użyciu i nie wymaga żadnej specjalnej wiedzy. Działa na ponad 6000 urządzeń z systemem Android. To oprogramowanie jest kompatybilne z wieloma typami plików i formatami. Jest łatwy w użyciu i może przywrócić utracone pliki i filmy z różnych źródeł. Możesz go pobrać z Internetu lub pobrać na swój komputer.

MiniTool Mobile Recovery

MiniTool Mobile Recovery for Android może przywrócić usunięte lub utracone pliki z urządzenia z systemem Android lub karty SD. To darmowe narzędzie wymaga minimalnych umiejętności technicznych i używa czystego UI. MiniTool przeskanuje twoje urządzenie i wyświetli listę plików, które znajdzie. Program działa w trybie odczytu, co oznacza, że nie zapisuje w pamięci urządzenia. Po zakończeniu skanowania możesz odfiltrować pliki, które chcesz przywrócić.

Kolejną zaletą tego darmowego oprogramowania jest to, że jest w stanie odzyskać do 1GB utraconych danych. Może to pomóc w odzyskaniu zdjęć, filmów, kontaktów, wiadomości i innych informacji. Możesz nawet odzyskać dane z usuniętych aplikacji. Ponadto ten program ma dwa moduły odzyskiwania, które pozwalają odzyskać usunięte pliki z różnych urządzeń.

MiniTool Mobile Recovery for Android jest całkowicie bezpieczny w użyciu. Po pobraniu należy włączyć debugowanie USB i zarejestrować się na koncie. Jest to konieczne, aby MiniTool mógł uzyskać dostęp do systemu plików urządzenia mobilnego. Ważne jest również, aby pamiętać, że musisz rootować swoje urządzenie, aby skanować jego wewnętrzną pamięć masową.

MiniTool Mobile Recovery for Android może przywrócić dane zarówno w pamięci wewnętrznej, jak i formatach kart SD/TF. Możesz także wybrać dane z kopii zapasowej Google i wyeksportować je do formatów CSV, HTML lub VCF. Istnieją trzy potężne tryby odzyskiwania, więc możesz wybrać ten, który najlepiej pasuje do Twoich potrzeb. Na przykład możesz użyć MiniTool Mobile Recovery dla Androida, aby odzyskać utracone zdjęcia, wiadomości i dokumenty.

MiniTool Mobile Recovery for Android to przyjazny dla użytkownika i szybki program do odzyskiwania utraconych danych z systemu Android. Możesz wyświetlić podgląd usuniętych plików przed wybraniem ich do odzyskania. Pozwala eksportować usunięte kontakty, filmy i inne pliki do wielu formatów. Oprogramowanie działa na telefonach, tabletach i kartach SD z systemem Android.

Oprogramowanie ma doskonały wskaźnik sukcesu i nie potrzebujesz umiejętności technicznych, aby go używać. Jest bezpłatny do pobrania, a najlepsze jest to, że nie wymaga subskrypcji. Możesz nawet używać go na tylu komputerach, ile chcesz.

iMyFone D-Back

iMyFone D-Back Android Data Recovery to skuteczne i bezpieczne narzędzie do odzyskiwania danych dla wszystkich rodzajów urządzeń z systemem Android. Obsługuje odzyskiwanie różnych typów plików, w tym filmów, zdjęć i audycji. Jest dostępny w kilku pakietach cenowych i możesz wybrać jeden w oparciu o swoje potrzeby. To narzędzie jest w 100% bezpieczne w użyciu i może odzyskać utracone dane z dowolnego urządzenia z systemem Android w kilku prostych krokach.

Po pobraniu i zainstalowaniu oprogramowania na komputerze, musisz podłączyć urządzenie z systemem Android do komputera. Po podłączeniu możesz postępować zgodnie z instrukcjami wyświetlanymi na ekranie, aby rozpocząć odzyskiwanie utraconych danych. Zostaniesz poproszony o wybranie plików, które chcesz odzyskać, a po wybraniu plików, D-Back rozpocznie skanowanie urządzenia.

Możesz również użyć iMyFone D-Back do odzyskania usuniętych danych po resecie fabrycznym. To narzędzie działa szybko i sprawnie, skanując Twoje urządzenie w zaledwie minutę. Po zakończeniu skanowania daje Ci podgląd odzyskanych danych.

iMyFone D-Back to idealne narzędzie, jeśli potrzebujesz odzyskać utracone dane z iPhone’a, iPada lub telefonu z systemem Android. Jest również zaprojektowany tak, aby był prosty w użyciu i oferuje wsparcie 24/7. Jest łatwy do pobrania i zainstalowania i nie zajmuje dużo miejsca na komputerze.

Program obsługuje ponad 6000 urządzeń, w tym iPhony i telefony z systemem Android. Dostępny jest jako darmowa wersja próbna oraz w wersjach płatnych. Można również uzyskać 10% zniżki przy zakupie płatnej licencji D-Back. Płatna wersja programu jest kompatybilna z większą ilością urządzeń niż wersja darmowa.

iMyFone D-Back Android Data Recovery to najbardziej niezawodne narzędzie do odzyskiwania danych dla telefonów z systemem Android. Nie wymaga rootowania, a nawet może odzyskać dane przechowywane w Google Drive. W rezultacie jest to realna alternatywa dla Tenorshare.

To oprogramowanie jest świetne do odzyskiwania usuniętych filmów i plików multimedialnych. Program odzyskuje również hasła i rejestry połączeń. Ponadto może odzyskać usunięte wiadomości WhatsApp. Obsługuje wszystkie główne marki smartfonów z systemem Android, więc nie będziesz musiał się martwić o kompatybilność.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]